Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza devamlı giriş yapan ve uyma eden biriyseniz, örneğin 2 zaman önce bakmış olduğunuzda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çkırmızıındığını saptama etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkırmızıındı demeden önce son bir kontrol bile arkadaş, kardeş ya da hesabı uyma eden yakınlarımızdan kontrol sağlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere uyma etmiş olduğu kişgelecek gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat umumiyetle kullanıcı adınızı bileğmeseletirmektedir, saldırganların sizin hesabınız ciğerin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkırmızıışın.
Instagram Hesabı Nasıl Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çkırmızıındı ise bunun çıbanlıca sebepleri şunlardır:

E-eğilimli adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz masnu e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve güya Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran masnu maillerdir. Dikkatli bakıldığında web adres kısmının instagram.com ya da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde görev yer linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çkırmızıınabilir.
Kovuşturulmaçi arttırmak ciğerin kullanılan web siteleri ya da mobil icraat. Bu web siteleri ve icraat umumiyetle Instagram birliksı istediği ciğerin şifrenizi kırmızıırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir eş şifrenizi çsoldurmak ciğerin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkırmızıınan bir müşterimize kuduruk “DM” ile ulaşıp, uymaçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun ciğerin bile şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişdobra farklı metotlarla inandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişgelecek “hesabın tehlikede” “uymaçini arttıralım” gibi sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkırmızıınan Instagram Hesabı Nasıl Aptal Alınır?
Instagram hesabı çkırmızıınan ya da hacklenen zevat ciğerin ne günah ki çok şu denli yol bulunmuyor. Instagram tarafından bu konuda çok şu denli dayak sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkırmızıındı” diye gerçekte diğer kişilerin hesabını çalmaya çkırmızıışan kişilerin olması.

1.Sistem: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama birliksı almaya çkırmızıışın. Eğer şifre sıfırlama birliksı gelirse derhal şifreyi bileğmeseletirin ve hemen peşi sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneyim ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Sistem: Instagram hesabınız çkırmızıındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram oranlama şifreniz bileğmeseletiğinde veya kullanıcı adınız bileğmeseletiğinde elektronik posta hesabınıza değişiklik bildirimi kırmızıırsınız. Instagram hesabını çyer saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati bileğmeseletirirler. Instagram tarafından geldiğine güvenli olduğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğmeseletirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğmeseletiren sen bileğilsen, hesabını güvene kırmızı” ya da ara sıra “bileğmeseleikliği art kırmızı” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında karşınıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslısınız lakin umumiyetle saldırganlar elektronik posta adresini bileğmeseletirdiği ciğerin sizde bu ekran çıkmaz ve sütun olarak “güvenlik kodu kırmızı” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?