pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında iz almasının en önemli nedenlerinden biri mangiz ile (UC yöntemiyle) kumar içinde hileışdataş strüktürlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle kumar bağırsakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle hileışdataş yapabilmek bağırsakin oyuna online yöntemlerle mangiz yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile hileışdataş yapabilmek o denli palas değildir. Çünkü bu nöbetlemler dolar kuru üzerinden iş strüktürldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok etkili oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bağırsakin evet da oyunda daha bir küme silah gücü kabil hilelere çıbanvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin bağırsakine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini basar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu tasarmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bağırsakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bağırsakin oyunu daha güzel oynamanızı esenlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere iz mevdutir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere de iz mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bağırsakerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular kumar içerisinde iz yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine çıbanvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Künde içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da öteki oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değnöbettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında iz yer UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu bağırsakin bağırsakine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi beis verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok rabıta gören ve öteki oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen kumar strüktürmcıları tarafından turnuvalar esnasında birlik oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere izhar etmek bağırsakin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler tarafından bu düzenek hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya çıbanlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak bağırsakin baki yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çhileışmasını engellemeye çhileışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bağırsakin her saat bir sırat bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında iz yer duvarların arkasını müşahede özelliğine sahip olurlar. Eğer rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda iz yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu hile sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz katsında sizi meşakkatlilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot yegâne kelime kabil görünse de esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef bürümek yahut bir nesneyi nişan bürümek valörına gelirken Bot kelimesi, bir nöbetin otomatik olarak strüktürlması valörına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan ahiz valörına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al