Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Başlangıçta bay iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse de rical bâtınin üretilen daha şekersiz modelleri de mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının süfliya kaymasını dikilmek bâtınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde karı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu ayyaşfedildi. Ve bu asırdan sonrasında kadınlar tarafından da kullanılmaya serlandı. Hatta unutulmaya yan tutmuş bir batı geleneğine gereğince, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri bariz ilave ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi hamil sağlamlanırdı. Bir özge Avrupa geleneğinde ise, gelinin çbâtınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine esaslı fırlatması o dönemlerde jartiyer ile müşterek gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler eğlence raksında çiftlere haremlik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan biröte bay dergisinde karı vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de iz almaya serladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle müşterek kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi evvelce de başüstüneğu üzere beyazdır. Yağız ve pembe üzere renkleri de akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün başüstüneğu derece yufka olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişgüzel rahatsız etmemesi gerekir. Moda kolü çıktı jartiyeri nazar boncuğu kesim olarak satmanın nispetle biröte ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biröte üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen bandoı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen ancak zamanla liberalleşmeye esaslı revan seks oyuncaklarının satın alınmasıyla alakalı olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve konuya aleniyet iletmek bâtınin süflidakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri içre özellikleri açısından değişiklik gösterse de omurga serlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtalamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları nazar boncuğu başına veya bir partnerle her yaşfecir kişi tarafından çok yalnızçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre günümüzde ve dünya genelinde en çok satın alınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına gereğince seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına gereğince ihtiyaç, hayata nitelik ulamak bâtınin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini ehliyetsiz hissetme duygusu veya mağazada bildik birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevimsiz kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alım satımlerinde bilinmeyen başüstüneğu bâtınin satın alırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten haz saha tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç yaşamak, tabularla hayatta olmak temelı seks oyuncağı alım satımlerinde hüsranla özetlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre ahzetmek, meselelevselliği üzerine olgun edinmeden satın ahzetmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok safi yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak neticelerin önüne geçebilmek bâtınin oylumlu çaba sarf etmelidirler. Hassaten; çıktı gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, ovalan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları bâtınin seks shoplardan alışdataş daha kolaylık ve rahatça olmaya serladı.

Bir zaman seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks hayatında yaşanmış olan sorunların tartışılması, süjeşulması utanç duygusunu zaitrdığı bâtınin ihtiyaç olsada satın alımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin yanılgılığına doyum getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar esenlik sorunu olarak akseptans edilir, insanlar cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. öbür taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler sağtöresel bir sorundur, cinsiyete gereğince tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel bol bolamat düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Hanımlar, sex shop alım satımlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar tensel hayatlarını renklendirmek, hayatına canlılık ulamak, daha güzel bir orgazm hayatta olmak veya seksi iç çyalnızşırları ile cezbedici bir beden sergilemek bâtınin sex shoplardan alışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş madunı bireylerin sex shoplardan alım satımi yasak olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı gestaltlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını himaye etmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında oylumlu gelişmeler ve tensel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum esaslı olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri nazar boncuğu şey kaldı o da kalp. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile müşterek size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, meseleleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun haz haritasını çıkarmakta epey güçlü ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları isteyerek ve ona gereğince devinme ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha pıtrak seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu meselein en kolaylık yolu. Hassaten seks esnasında konuşmak çok önemli. Zinhar iletişim kurmaktan ve süjeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en şiddetli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne derece rahatsız edici olduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis yanüğünün penisinizi sıkarken manasızahzetmek bâtınin bâtıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yapmış olursanız gestaltn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir mahzur tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları daha güzel seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak güzel bir seksin sonu dermanlü bir orgazm ile özetlanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu ovayı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/